Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

dobré pivo . tip sport . příjemné posezení . koutek pro děti . točená zmrzlina . juke-box . fotbálek . kulečník . VLT terminály

 
 

Hlavní stránka

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH NEVADA BARU V KORYČANECH!

Najdete nás na náměstí malého městečka Koryčany v okrese Kroměříž. Ať už jste nebo nejste místní, rádi Vás u nás uvítáme, načepujem dobrého piva nebo upečeme naši dobrou pizzu. Můžete si u nás dát točenou zmrzlinu, děti určitě neodolají našemu dětskému koutku s prolízačkami a klouzačkou.

Jste-li vyznavači sportů a rádi sázíte a vyhráváte, můžete si u nás vsadit tip-sport. Pokud jen rádi hrajete a vyhráváte, můžete zkusit vyhrát v naší herně s VLT terminály.  Kdo nerad sází, ale rád si hraje, máme tu pro něj kulečník a fotbálek.

Pro ty z Vás, co nejsou místní, můžeme jen doporučit návštěvu Koryčan a jejich okolí. Koryčany jsou obklopené lesy, které kromě stromů a hub skrývají i zříceninu hradu Cimburk a poutní místo Kazatelnu. Přímo v Koryčanech najdete zámek a židovský hřbitov. Pro ty co mají rádi koně, je v Koryčanech hipocentrum westernového charakteru. V případě velkého horka se můžete schladit na místním koupališti, kde je možno zahrát si beach volejbal. V blízkosti koupaliště se pak můžete vydat na pěknou procházku kolem přehrady s pitnou vodou, která je obklopena koryčanskými lesy.

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one